Teenused asutustele
Serlymed OÜ on jalaravi teenust pakkuv ettevõte.
jalaravi, serlymed, jalaseen, küüneseen, diabeetiline haavand, diabeedijalg, sissekasvanud küüs, sissekasvanud varbaküüs, konnasilmas, viiruslikud tüükad, valulik ja punetav varvas, muutunud varbaküüs
4664
page-template-default,page,page-id-4664,bridge-core-2.7.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Teenused asutustele

Et asutuse tervisepäevad mööduks tervislikult, tuleme appi teie ürituse läbiviimisel. Koostame paketi, et saaksite oma töötajate anda väärtusliku tagasiside nende tervise kohta.

 

Oleme valmis mõõtma veresuhkrut, vererõhku, kolesterooli ning muid erinevaid näitajaid. Küsi meilt individuaalset pakkumist ning räägime siis juba lähemalt!

 

Lisaväärtusena saame teie suvepäevadele pakkuda erinevaid loenguid tervise teemal. Loengu teemad sõltuvad sihtrühmast ning teie vajadustest ja soovidest. Et saaksime teie firmaüritusel võimalikult palju kasuliku infot anda, küsige meilt individuaalset pakkumist.